האג׳נדה שלנו

בחרתי לעבוד מתוך תחושה של חופש, ליצור מבפנים, מהמקום שמחפש את היצירה וההשראה במקומות הכי עמוקים שלנו.

לעצב מתוך שאיפה להאיר את היופי הטבעי – הן של הזהב והאבנים והן של מי שעונדת אותו.

מתוך המקום הזה, כל מי שמגיעה אלינו לחנות יודעת שהדגש הוא לחבר בין התכשיט הנכון לאדם הנכון לו. אנחנו מקדישות זמן וקשב לראות מי נמצא מולנו, לשמוע מה מרגיש לך ומשלבות ניסיון וידע על מנת לייצר את החיבור הנכון.

אנחנו יכולות לקחת כל תכשיט הקיים בחנות ולהפוך אותו לייחודי, עם שינויים ודיוקים כך שיהיה חד פעמי ומלא משמעות, רק בשבילך.

הרעיון הוא לשחק. לקחת מושג שיש לנו קונספט לגביו ואז להפוך, לשנות, להחליף, לחדש. לשחק. להנות מהתהליך של ביטוי עצמי ויצירה מתחדשת.

אודות הסטודיו

מעל 30 שנה של חיבור לעולם התכשיטים, העולם בו אני מוצאת וממציאה את עצמי כל פעם מחדש. כשבחרתי לעבוד עם הזהב, מתכת שהיא בין היקרות בעולם, נכנסתי לזירה שזמן רב שלטו בה רעיונות ישנים. קיבלתי החלטה – לא לפחד לשחק, לא לפחד לשבור את ההגשה המהוקצעת, הנקייה מפגמים והכה מוכרת. אני מאמינה שהחספוס והגולמיות הם שמעניקים את הייחוד, שחוסר השלמות הוא התגלמות השלם. הבנתי שנקודת המפגש הייחודית והחד פעמית של צבע, צורה, טקסטורה, ואור היא מה שיוצר את הדיוק הנכון.

התכשיטים שלנו

התכשיטים כולם עשויים מזהב צהוב 18 קראט. יש משהו ברכות ובאור של ה-18 קראט ששובה את ליבי שוב ושוב. אני מוציאה קולקציה חדשה כל שנה. כל התכשיטים מהקולקציה ממשיכים להתפתח במהלך השנה, לעבור שינויים ודיוקים. מעבר לזה החנות חיה ונושמת, וכל הזמן נוספים אליה עיצובים ותכשיטים חדשים. היצירה היא אין סופית, והשראה יש בכל... אני כל הזמן יוצרת ומשנה, מוסיפה ומחדשת, כדי שתמיד יהיה עבורכן משהו חדש ומעניין. מאחר וכל תכשיט בחנות נוצר בעבודת יד, לא בהכרח יהיה תכשיט דומה במדויק למשנהו. כך גם אבני החן, אשר נבחרות עבור התכשיט המסוים, ככל הנראה לא יחזרו על עצמן באותו הגוון והצורה. הסטודיו שלנו חולק גג עם החנות, ומאפשר לנו לעשות כמעט כל תיקון או שינוי לתכשיט והתאמה אישית במקום. מה שהכי חשוב לנו זה שתצאי עם חיוך.

map tovi farber

אפשרויות חניה

חניה (בתשלום):

חניון מוצקין  – מוצקין 8, תל אביב

חניון ארלוזורוב (אחוזת חוף) – ארלוזורוב 17, תל אביב.
ניווט לחניון >

חניון הילטון – הירקון 205, תל אביב.
ניווט לחניון >

חניון זלטופולסקי – זלטופולסקי 18, תל אביב.
ניווט לחניון >

טובי פרבר

רחוב בן יהודה 173, תל אביב

שעות פתיחה:

א: 10AM - 4PM ב-ה: 10AM - 4PM ו: 10AM - 1PM