תנועה

תנועה

בתפיסה שלי, תנועה היא חלק מהחיים. המציאות מכתיבה דברים אך הבחירה היא תמיד שלנו. לאיזה כיוון ננוע, לאן נתקדם משם.

היותי מעצבת תכשיטים שמה אותי תחת קורת גג שיש לה המון היבטים והרבה רבדים. אחד מהם הוא האהבה לתת נראות  חדשה לאופן בו אנו עונדים את התכשיטים .

ישנן נשים שמלוות אותי לאורך שנים ותמיד מלווה אותי הרצון לאפשר להן את המקום שניתן להתחדש מבלי לשים את הקודם בצד. הרעיון איך לשלב, לדייק מבלי ליצור עומס, הוא אתגר שאני אוהבת במיוחד. 

כשאתן באות אליי עם התכשיטים שברשותכן, מתקיימת תמיד הראייה והיצירה המרעננת שבה בעצם כל חלק יכול להוות חלק מתכשיט אחר. לפעמים  אני מזיזה תליונים, מוסיפה יהלומים, מחליפה חלקים. שרשראות הופכות לצמידים וטבעות הופכות לתליונים,ולפעמים תוספת קטנה של תכשיט אחר למקבץ טבעות לדוגמא מביאה נראות שונה וחדשה, כך   שהכל תמיד פתוח לרעיונות וליצירה. עבורי זו זכות והנאה גדולה.

יש פעמים שאתן מגיעות אליי עם תכשיט ישן שנוגע בזיכרון וברגש ואתן רוצות משהו שיחבר להיום, שתרגשנה שזו הדרך לענוד אותו מהמקום שלכן היום. מהתכשיט שנוצר אתן מרגישות פתאום שייכות אליו כאילו היה עליכן מאז ומתמיד ויחד עם זאת חשות שמחה על החדש. 

ישנן גם פעמים בהן לא מתאפשר לצרוף תכשיט חדש מהישן, ואז ניתן להשתמש בזהב הישן כזיכוי לטובת תכשיט חדש. 

את האבנים והיהלומים ניתן לשבץ בתכשיט חדש שירגש אתכן ויאפשר לכן ליהנות מהזיכרונות וההיסטוריה של התכשיט שהיה.

לתכשיט תמיד יש ערך בין אם הוא רגשי, חומרי או לרוב גם וגם ויש משהו קסום בלהעניק לו מהות חדשה או לחדש ולדייק את המהות הקיימת.

אני מזמינה אותך לבוא אלינו לחנות, עם התכשיטים הקיימים כדי שנוכל לתת להם יחס ולבחון אותם ברגישות. 

קטגוריה ללא קטגוריה

תאריך

23. 12. 2020

שיתוף

תפריט נגישות